Szpital im. dr. Wojciecha Oczko w PrzasnyszuMisją Szpitala jest „Być użytecznym, pomagać innym

HCV podstawowy CMYK

Staramy się, aby kobiety w ciąży zainteresowane bezpłatnymi badaniami w ramach Projektu „Pilotażowy Program badania kobiet w ciąży w kierunku zakażeń HCV”, mogły jak najszybciej dowiedzieć się o możliwości przeprowadzenia badania jak i o samym wirusie HCV.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej Programu (www.hcv.pzh.gov.pl) lub pod nr telefonu: (29) 753-44-04.

 • Obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

   

   

  Starostwo Powiatowe zaprasza na obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości połączone z XX-leciem Powiatu Przasnyskiego

   

   

   

   

   

  Więcej…  
 • RODO - obowiązek informacyjny

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  Szanowny Pacjencie!

  Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ((Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.), informujemy:

  Więcej…  
 • Sauna sucha

  porodSPZZOZ w Przasnyszu oferuje Państwu i zaprasza do skorzystania z nowego, odpłatnego zabiegu sauny suchej. Osoby zainteresowane bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel: 297-534-442.

  Sauna sucha - jak korzystać, wskazania, przeciwwskazania, zalety.

  Przemęczenie, codzienne nerwy, zanieczyszczenie powietrza, wody i żywności – wszystko to nie pozostaje bez wpływu na zdrowie człowieka. Wizyta w saunie pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni relaksację.

  Sauna sucha - jak korzystać?

  Więcej…  
 • Jubileusz 15 lecia Szpitala w Przasnyszu

  15lat

  W dniu 14 września 2017r. odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 15-lecia uruchomienia nowego obiektu szpitala przy ulicy Sadowej w Przasnyszu i 165-tej rocznicy szpitalnictwa na terenie północnego Mazowsza.

   

  Więcej…