porod

W czwartek 30 lipca 2015r. w Szpitalu im. dr. Wojciecha Oczko miało miejsce otwarcie zmodernizowanej Pracowni Tomografii Komputerowej.

W uroczystości udział wzięli: Starosta Powiatu Przasnyskiego Zenon Szczepankowski, Przewodniczący Rady Powiatu Marek Walędziak, Burmistrz Przasnysza Waldemar Trochimiuk, przedstawiciel duchowieństwa, członkowie Rady Społecznej, kadra kierownicza i pracownicy Szpitala oraz inni zaproszeni goście.

Zakup tomografu komputerowego sfinansowany został ze środków własnych SP ZZOZ w Przasnyszu oraz dotacji Starostwa Powiatowego w Przasnyszu.

16-warstwowy Tomograf firmy SIEMENS umożliwia badania klatki piersiowej, kręgosłupa, jamy brzusznej i miednicy, a także naczyń domózgowych, wewnątrzczaszkowych, dużych naczyń oraz naczyń obwodowych i niewielkich struktur anatomicznych. Ponadto możliwe jest wykonanie wirtualnej kolonoskopii oraz badań urazów wielonarządowych (tzw. Trauma Scan). Dzięki zastosowaniu szeregu unikalnych rozwiązań aparat pozwala na krótszy czas pojedynczego badania, bez ubytku jakości obrazu. Dodatkowo tomograf wyposażony jest w wiele użytecznych algorytmów, między innymi do usuwania elementów metalowych z obrazu.

Swój udział w modernizacji pomieszczeń pracowni TK miała również firma SKAN Sp. z o.o, która ufundowała nowoczesne, energooszczędne oświetlenie ledowe.

• Badanie Satysfakcji Pacjentów 2018 Analiza Wyników

porod

ANALIZA WYNIKÓW

Badanie Satysfakcji Pacjentów przebywających w oddziałach szpitalnych

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu chcąc wyjść naprzeciw wymaganiom Pacjentów, zidentyfikować ich znaczenie oraz dążyć do ich spełnienia, corocznie przeprowadza badanie opinii świadczeniobiorców, będące sposobem oceny jakości usług medycznych oferowanych przez placówkę.

• rekrutacja - przeciwdziałanie otyłości

Rekrutacja uczestników do udziału w projekcie w zakresie przeciwdziałania otyłości spośród uczniów klas I-VI szkół podstawowych Powiatu Przasnyskiego.

• rekrutacyjna - choroby kręgosłupa

Rekrutacja uczestników do udziału w projekcie w zakresie przeciwdziałania chorobom kręgosłupa spośród uczniów klas I-VI szkół podstawowych Powiatu Przasnyskiego.

• RODO - obowiązek informacyjny

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Szanowny Pacjencie!

Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ((Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.), informujemy: