Pracodawca Przyjazny PracownikomSP ZZOZ w Przasnyszu laureatem Konkursu „PRACODAWCA PRZYJAZNY PRACOWNIKOM”

19 marca 2019r. o godzinie 12:00 w Pałacu Prezydenckim podczas uroczystej Gali XI Edycji Konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył statuetkę Dyrektorowi Szpitala im. dr. W. Oczko w Przasnyszu - lek. Jerzemu Sadowskiemu.

Konkurs organizowany jest przez NSZZ „Solidarność” pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Celem konkursu jest promowanie pracodawców, wyróżniających się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe.

Link do transmisji uroczystości: https://www.youtube.com/watch?v=2EXBot5Mycs

• Pracodawca Przyjazny Pracownikom

• rekrutacja - przeciwdziałanie otyłości

Rekrutacja uczestników do udziału w projekcie w zakresie przeciwdziałania otyłości spośród uczniów klas I-VI szkół podstawowych Powiatu Przasnyskiego.

• rekrutacyjna - choroby kręgosłupa

Rekrutacja uczestników do udziału w projekcie w zakresie przeciwdziałania chorobom kręgosłupa spośród uczniów klas I-VI szkół podstawowych Powiatu Przasnyskiego.

• RODO - obowiązek informacyjny

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Szanowny Pacjencie!

Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ((Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.), informujemy: