mriDyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu uprzejmie informuje, że w związku z planowanym zakupem rezonansu magnetycznego dla szpitala, zwracamy się z prośbą do wszystkich gmin powiatu przasnyskiego, o wsparcie finansowe celem realizacji planowanego zakupu.

Zwiększające się zapotrzebowanie na tego rodzaju diagnostykę, zarówno dla potrzeb pacjentów szpitalnych jak i korzystających ze świadczeń ambulatoryjnych, w naszej ocenie uzasadnia wyposażenie szpitala w rezonans magnetyczny.

Każdy mieszkaniec powiatu przasnyskiego, chcący wesprzeć powyższą inicjatywę może dokonać dobrowolnej wpłaty na nr konta:

Nr konta: 87 1020 1592 0000 2802 0306 2056

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

mri