W związku z sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o dobro społeczności lokalnej, Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu wstrzymuje do odwołania możliwość uczestniczenia osób z zewnątrz w Mszach Świętych i innych nabożeństwach organizowanych w Kaplicy Szpitalnej.

• Zbiórka finansowa na rzecz SPZZOZ w Przasnyszu

POMÓŻMY PRACOWNIKOM SZPITALA W TYM TRUDNYM CZASIE!

Zbiórka finansowa prowadzona jest na rzecz SPZZOZ w Przasnyszu celem zakupu niezbędnych środków ochrony indywidualnej, środków dezynfekcyjnych oraz wyposażenia medycznego do walki z koronawirusem, który każdego dnia rozprzestrzenia się coraz bardziej.

Staramy się na bieżąco realizować powyższy cel ze środków własnych, ale...

Jeżeli możesz i chcesz się do nas przyłączyć... zróbmy to razem!

Liczy się czas, dlatego zbieramy środki bezpośrednio na konto Szpitala.

Jeśli tylko możesz, przyłącz się i wpłać wybraną przez siebie kwotę, korzystając z tych danych:

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu

Nr rachunku: 87 1020 1592 0000 2802 0306 2056

Pomóc można także, promując akcję i zachęcając innych do przyłączenia się do niej.

WSPÓLNIE MOŻEMY ZROBIĆ NAPRAWDĘ WIELE DOBREGO DLA NASZEGO REGIONU I JEGO MIESZKAŃCÓW!

• Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna będzie realizowana w postaci TELEPORAD

Komunikat Dyrektora SPZZOZ w Przasnyszu

Dyrektor SPZZOZ w Przasnyszu w celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COVID-19, poprzez ograniczenie kontaktów osobistych z pacjentami uprzejmie informuje, że Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna będzie realizowana w postaci TELEPORAD.

TELEPORADY można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu: +48 297-534-270 od poniedziałku do piątku, w godzinach 18:00-8:00 oraz w soboty, niedziele i święta całodobowo.

W ramach Teleporady można uzyskać:

• zalecenia,
    • e-receptę
    • e-zwolnienie.

W sytuacji wątpliwości informacje można uzyskać na Telefonicznej Informacji Pacjenta pod numerem telefonu: 800-190-590.

• Szpital w Przasnyszu zawiesza poradnie specjalistyczne i ogranicza przyjęcia pacjentów na oddziały

Dyrektor SPZZOZ w Przasnyszu w celu zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców powiatu przasnyskiego, związanego z zagrożeniem koronawirusem COVID-19, zawiesza z dniem 16 marca 2020r, funkcjonowanie szpitalnych poradni specjalistycznych do odwołania, z wyłączeniem:

• poradni chirurgicznej - tylko w pilnych przypadkach,
    • poradni położniczo-ginekologicznej - tylko kobiety w ciąży i przypadki pilne.

Ponadto z dniem 16 marca 2020r ogranicza się również liczbę planowych przyjęć na oddziały funkcjonujące w szpitalu.

Szanowni Pacjenci

Informuję jednocześnie iż każdemu pacjentowi, zgłaszającemu chęć wizyty u lekarza, przysługuje Teleporada, którą można uzyskać dzwoniąc pod numery telefonów +48 297-534-389 +48 297-534-241, w godzinach 8:00-18:00.

W ramach teleporady można uzyskać:

• zalecenia,
    • e-zwolnienie,
    • e-receptę.

Nie bagatelizujmy żadnych objawów – NAWET JEDNA CHORA OSOBA MOŻE BYĆ ŹRÓDŁEM ZAKAŻENIA INNYCH.

Dyrektor Szpitala w Przasnyszu

• Kaplica Spitalna - sprawy organizacyjne