Szpital im. dr. Wojciecha Oczko w PrzasnyszuMisją Szpitala jest „Być użytecznym, pomagać innym

Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu informuje, iż od 1-07-2020r. świadczenia zdrowotne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w Przychodni Zdrowia udzielane są w nowo wyremontowanych, przestronnych i nowocześnie wyposażonych gabinetach.

Od 1-07-2020r. w naszej Przychodni przyjmuje lekarz Renata Długokęcka, specjalista chorób wewnętrznych z długoletnim doświadczeniem w POZ ciesząca się uznaniem wielu pacjentów. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się do lek Renaty Długokęckiej, poprzez złożenie stosownej deklaracji. Wzór deklaracji jest dostępny pod adresem: deklaracja wyboru POZ

Ponadto w Przychodni udzielają świadczeń zdrowotnych:

 • Lekarz Janina Stachowska Mazurek - specjalista medycyny rodzinnej,
 • Lekarz Zofia Kaszuba-Goluch - dr n. med. - specjalista chorób wewnętrznych,
 • Lekarz Katarzyna Gwardys-Kapuścińska - specjalista chorób wewnętrznych,
 • Lekarz Iwona Stryjewska - specjalista chorób wewnętrznych,
 • Lekarz Magdalena Walczyńska - specjalista pediatrii,
 • Lekarz Paulina Majewska.

 

Od 6-07-2020r. podstawowa opieka zdrowotna poza teleporadami wznawia przyjmowanie pacjentów. Przyjęcia będą się odbywały w reżimie sanitarnym, po wcześniejszej telefonicznej rejestracji pod tel: +48 297-534-389.

Serdecznie zapraszamy do korzystania ze świadczeń Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu.

Harmonogram pracy lekarzy POZ

Lp. Imię i nazwisko Godziny Przyjęć
1 Renata Długokęcka poniedziałek 1200 - 1800 wizyty domowe: 1100 - 1200
wtorek        800 - 1400 wizyty domowe: 1400 - 1500
środa        1200 - 1800 wizyty domowe: 1100 - 1200
czwartek     1200 - 1800 wizyty domowe: 1100 - 1200
piątek        800 - 1400 wizyty domowe: 1400 - 1500
2 Janina Stachowska-Mazurek poniedziałek  800 - 1400
środa         800 - 1400
3 Zofia Kaszuba-Goluch środa        1130 - 1530
4 Iwona Stryjewska wtorek       1400 - 1800
5 Katarzyna Gwardys-Kapuścińska czwartek      800 - 1400
6 Paulina Majewska piątek        800 - 1800
 • Informuje o zasadach zapisów na szczepienia

  Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu - Grzegorz Magnuszewski, informuje o zasadach zapisów na szczepienia w punkcie szczepień w przasnyskim szpitalu:

  Powszechne szczepienia zaczynamy od seniorów, którzy będą szczepieni w pierwszej kolejności.

  Jak wygląda harmonogram rejestracji?

  • Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat.
  • Od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70 roku życia.

   Szczepienia zarejestrowanych seniorów rozpoczną się 25 stycznia 2021 roku.

   JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ:

   1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię - 989
    Można to zrobić samodzielnie lub przy pomocy kogoś bliskiego z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymamy SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób można zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziemy mieli numer PESEL bliskiej osoby.
    Podczas rejestracji wybieramy dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymamy SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.
   2. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl
    System zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Państwa adresu. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymamy powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnienie o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.
    Jeśli chcemy skorzystać z tego sposobu rejestracji, musimy posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie mamy, należy skontaktować się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień lub skorzystać ze wsparcia swojej przychodni.
   3. Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień

   Jeżeli chcą Państwo zaszczepić się w punkcie szczepień SP ZZOZ w Przasnyszu – prosimy o kontakt telefoniczny: +48 297-534-389 lub +48 297-534-111.

   • Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość realizacji szczepienia przeciw COVID-19 w miejscu zamieszkania. Szczegółowych informacji udzieli personel punktu szczepień SP ZZOZ w Przasnyszu.
   • FILMY INSTRUKTAŻOWE DOSTĘPNE POD ADRESEM: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

   UWAGA! Osoby w wieku 18-69 lat mogą od 15 stycznia zgłaszać chęć zaszczepienia się poprzez specjalny formularz on – line (https://szczepimysie.pacjent.gov.pl). W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla konkretnej grupy – otrzymają Państwo maila.

   Jak można się zgłosić?

   1. Wypełniamy prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).
   2. Na adres mejlowy, podany w formularzu, otrzymamy wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.
    Pamiętajmy! Jedyną stroną służącą do zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19 jest https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/.
   3. Wchodzimy na swoją pocztę i klikamy w link - formularz zostanie wówczas zatwierdzony i zapisany w systemie.
   4. Kiedy ruszy rejestracja na szczepienia dla konkretnej grupy, dostaniemy wiadomość mejlową z informacją, że mamy już wystawione e-skierowanie.
   5. Wtedy będziemy mogli zarejestrować się na konkretny termin.

   Ważne! Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie. Zarejestrować się będziemy mogli w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla konkretnej grupy i dostaniemy e-skierowanie.

   Dyrektor SP ZZZOZ w Przasnyszu
   Grzegorz Magnuszewski

   
 • Szpital węzłowy – informacja dla podmiotów leczniczych i aptek

  Szpital węzłowy - informacja dla podmiotów leczniczych i aptek Samodzielny

  Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu informuje, że został wyznaczony jako „szpital węzłowy” do zorganizowania punktu szczepień przeciwko COVID-19 dla medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych oraz aptek.

  Zainteresowane podmioty lecznicze oraz apteki, których pracownicy deklarują gotowość do zaszczepienia się przeciwko COVID-19, proszone są o przesłanie do dnia 18-12-2020 do godziny 12:00 listy pracowników w wersji edytowalnej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą być dostarczone w terminie późniejszym.

  Telefon do kontaktu: +48 297-534-446

  Dokumenty do pobrania:

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

  Lista-personel - wykaz osób deklarujących gotowość do zaszczepienia się

  Link do komunikatu Centrali NFZ:
  https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/znamy-szpitale-w-ktorych-bedzie-szczepiony-personel-placowek-medycznych,7876.html

   
 • Komunikat Dyrektora SP ZZOZ

  Szanowni Państwo,

  informujemy, iż od 11.12.2020r. SP ZZOZ w Przasnyszu uruchomił dedykowaną skrzynkę e-mail, na której adres osoby upoważnione będą mogły przesłać kopię upoważnienia udzielonego przez pacjenta do uzyskiwania informacji o jego stanie zdrowia lub treść takiego upoważnienia:

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Wymogi techniczne dotyczące przekazywanych do Szpitala im. dr. W. Oczko plików lub wiadomości e-mail:

  1. Załączony plik powinien być zapisany w formacie pdf lub jpg.
  2. Wskazane jest szyfrowanie załączników - prostym i bezpłatnym sposobem jest przesyłanie informacji w załączniku zabezpieczonym hasłem - tzw. szyfrowanie ręczne.
  3. W zależności od tego, co mamy do wysłania, można użyć zabezpieczonego hasłem pliku tekstowego, pliku PDF lub archiwum ZIP, RAR, 7Z.
   Ostateczny wybór metody szyfrowania zależy jednak od nadawcy.
  4. Upoważnienie należy wysłać mailem i następnie udostępnić hasło telefonicznie* osobie odpowiedzialnej za monitoring w/w skrzynki poczty elektronicznej i przekazanie dokumentu właściwemu oddziałowi.

  *Kontakt: +48 297-534-350
  (Dział Organizacji i Monitorowania Świadczeń Zdrowotnych)

  Z poważaniem,

  Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu
  mgr Grzegorz Magnuszewski

   
 • Solidarnie dla transplantacji

  "Solidarnie dla transplantacji" to kampania informacyjno-edukacyjna Ministerstwa Zdrowia realizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Medycyny Transplantacyjnej.

  Głównym celem akcji jest zwiększenie dostępności leczenia przeszczepami w Polsce i przybliżenie się do europejskich wskaźników w zakresie liczby dokonywanych transplantacji.

  więcej na >> https://zgodanazycie.pl