Szanowni Pacjenci Przychodni Zdrowia SP ZZOZ w Przasnyszu,

mając na względzie Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, a także celem minimalizacji ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2, od dnia 12.10.2020r. Szpitalna Przychodnia Zdrowia działać będzie wyłącznie w trybie TELEPORAD. Zawiesza się zatem kontakt osobisty z personelem Podstawowej Opieki Zdrowotnej  (POZ).

Kontakt telefoniczny celem skorzystania z teleporady: 29 753 43 89.

Będziemy na bieżąco informować o wszelkich zmianach organizacji pracy Przychodni.

Proszę o śledzenie strony internetowej Szpitala www.szpitalprzasnysz.pl oraz lokalnych portali informacyjnych (www.eprzasnysz.pl; www.infoprzasnysz.com).

Dbajmy o swoje zdrowie, jak również zdrowie swoich najbliższych ograniczając kontakty.

Z poważaniem,
Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu