Szanowni Pacjenci Przychodni Zdrowia SP ZZOZ w Przasnyszu,

mając na względzie Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, a także celem minimalizacji ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa SARS CoV-2, od dnia 12.10.2020r. Szpitalna Przychodnia Zdrowia działać będzie wyłącznie w trybie TELEPORAD. Zawiesza się zatem kontakt osobisty z personelem Podstawowej Opieki Zdrowotnej  (POZ).

Kontakt telefoniczny celem skorzystania z teleporady: 29 753 43 89.

Będziemy na bieżąco informować o wszelkich zmianach organizacji pracy Przychodni.

Proszę o śledzenie strony internetowej Szpitala www.szpitalprzasnysz.pl oraz lokalnych portali informacyjnych (www.eprzasnysz.pl; www.infoprzasnysz.com).

Dbajmy o swoje zdrowie, jak również zdrowie swoich najbliższych ograniczając kontakty.

Z poważaniem,
Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu

• Porody rodzinne

Dyrekcja SPZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 10.05.2021r. istnieje możliwość odbywania porodów rodzinnych przy zachowaniu poniższych zasad:

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 03.05.2021r, ulegają zmianie godziny dostępności punktu pobrań - DRIVE THRU, w którym można wykonać badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

• Szczepienia

Starosta Powiatu Przasnyskiego wraz z Dyrektorem SPZZOZ w Przasnyszu informują, że w ramach rządowego pilotażu od 19-04-2021r. uruchamiamy Punkt Szczepień Powszechnych w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu przy ulicy Sadowej 5.

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, o godzinach dostępności punktu pobrań – DRIVE THRU, w którym można wykonać badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.