Szpital im. dr. Wojciecha Oczko w PrzasnyszuMisją Szpitala jest „Być użytecznym, pomagać innym

Szanowni Państwo mając na uwadze wzrost zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 (COVID-19), z myślą o mieszkańcach Mazowsza, w zakresie projektu pn: „Zakup niezbędnego sprzętu oraz adaptacja pomieszczeń w związku z pojawieniem się koronawirusa SARS-CoV-2 na terenie województwa mazowieckiego” realizowanego w ramach RPO WM na lata 2014-2020 przygotowane zostały filmy instruktażowe dotyczące poprawnego noszenia środków ochrony osobistej, zakładania stroju ochronnego oraz pobierania wymazu.

Maski chirurgiczne oraz odzież ochronna, jeżeli są niewłaściwie noszone, nie gwarantują pełnej ochrony. Podobnie nieprecyzyjne pobranie próbek do badań może skutkować fałszywym wynikiem testu.

W trosce o zdrowie i życie personelu oraz pacjentów, uprzejmie proszę o rozpropagowanie wśród pracowników Państwa podmiotu leczniczego załączonych filmów oraz udostępnienie na stronie internetowej i w mediach społecznościowych prowadzonych przez podmioty lecznicze.

Poprawne zakładanie stroju
z napisami https://we.tl/t-yFvdxJUwDK
bez napisów https://we.tl/t-EctnZ8zxnh

Pobieranie wymazów
z napisami https://we.tl/t-NrNO8cqEVA
bez napisów https://we.tl/t-6p1P87Q41e

Poprawne noszenie środków ochrony osobistej
z napisami https://we.tl/t-Zz7oUJJc3R
bez napisów https://we.tl/t-OarHNmKAcj

skrócone wersje https://we.tl/t-Dh0cElO5f6
zdjęcia https://we.tl/t-o2wMUTKlpr

 • Porody rodzinne

  Dyrekcja SPZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 10.05.2021r. istnieje możliwość odbywania porodów rodzinnych przy zachowaniu poniższych zasad:

  Więcej…  
 • Drive Thru

  Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 03.05.2021r, ulegają zmianie godziny dostępności punktu pobrań - DRIVE THRU, w którym można wykonać badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

  Więcej…  
 • Szczepienia

  Starosta Powiatu Przasnyskiego wraz z Dyrektorem SPZZOZ w Przasnyszu informują, że w ramach rządowego pilotażu od 19-04-2021r. uruchamiamy Punkt Szczepień Powszechnych w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu przy ulicy Sadowej 5.

  Więcej…  
 • Drive Thru

  Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, o godzinach dostępności punktu pobrań – DRIVE THRU, w którym można wykonać badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

  Więcej…