Komunikat Dyrektora SPZZOZ w Przasnyszu dotyczący ambulatoryjnej rehabilitacji leczniczej

Szanowni Pacjenci, uprzejmie informuję, iż z dniem 26.10.2020r. (poniedziałek) wznawiamy wykonywanie świadczeń w zakresie Rehabilitacji Leczniczej w warunkach ambulatoryjnych:

• zabiegi fizjoterapeutyczne,
  • wizyty lekarskie,
  • wizyty fizjoterapeutyczne.

Dodatkowe informacje można uzyskać w rejestracji pod numerem telefonu: +48 297-534-240 lub +48 297-534-443.

Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego.

Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu

• Porody rodzinne

Dyrekcja SPZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 10.05.2021r. istnieje możliwość odbywania porodów rodzinnych przy zachowaniu poniższych zasad:

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 03.05.2021r, ulegają zmianie godziny dostępności punktu pobrań - DRIVE THRU, w którym można wykonać badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

• Szczepienia

Starosta Powiatu Przasnyskiego wraz z Dyrektorem SPZZOZ w Przasnyszu informują, że w ramach rządowego pilotażu od 19-04-2021r. uruchamiamy Punkt Szczepień Powszechnych w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu przy ulicy Sadowej 5.

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, o godzinach dostępności punktu pobrań – DRIVE THRU, w którym można wykonać badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.