Szanowni Państwo,

informujemy, iż od 11.12.2020r. SP ZZOZ w Przasnyszu uruchomił dedykowaną skrzynkę e-mail, na której adres osoby upoważnione będą mogły przesłać kopię upoważnienia udzielonego przez pacjenta do uzyskiwania informacji o jego stanie zdrowia lub treść takiego upoważnienia:

Wymogi techniczne dotyczące przekazywanych do Szpitala im. dr. W. Oczko plików lub wiadomości e-mail:

1. Załączony plik powinien być zapisany w formacie pdf lub jpg.
  2. Wskazane jest szyfrowanie załączników - prostym i bezpłatnym sposobem jest przesyłanie informacji w załączniku zabezpieczonym hasłem - tzw. szyfrowanie ręczne.
  3. W zależności od tego, co mamy do wysłania, można użyć zabezpieczonego hasłem pliku tekstowego, pliku PDF lub archiwum ZIP, RAR, 7Z.
    Ostateczny wybór metody szyfrowania zależy jednak od nadawcy.
  4. Upoważnienie należy wysłać mailem i następnie udostępnić hasło telefonicznie* osobie odpowiedzialnej za monitoring w/w skrzynki poczty elektronicznej i przekazanie dokumentu właściwemu oddziałowi.

*Kontakt: +48 297-534-350
(Dział Organizacji i Monitorowania Świadczeń Zdrowotnych)

Z poważaniem,

Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu