Szanowni Pacjenci.

W związku z ograniczeniem dostaw szczepionek - uprzejmie informujemy wszystkich Państwa iż - drugą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 z grupy "0" będzie można przyjąć nie 7-8 lutego 2021 r, a 9 lutego 2021 - co jest niezależne od Punktu Szczepień.

Za powstałe utrudnienie Serdecznie Przepraszamy.

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od dnia 4.12.2021r zmieniają się godziny pobrań materiału biologicznego na Covid-19.

W ramach ambulatoryjnej specjalistycznej opieki zdrowotnej oferowanej przez SP ZZOZ w Przasnyszu, Pacjenci mogą korzystać z szerokiego zakresu porad i konsultacji w 24 wyodrębnionych poradniach specjalistycznych.

• Akcja: Mamo! Mamo! Mammografia!

Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia i Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu serdecznie zaprasza na badania w ramach zorganizowanej na miesiąc listopad akcji:

Mamo! Mamo! Mammografia! Pier(ω)si na badania.

OGRANICZENIA ODWIEDZIN PACJENTÓW HOSPITALIZOWANYCH W ODDZIAŁACH SZPITALNYCH

Ze względu na znaczący wzrost zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz bezpieczeństwo zdrowotne pacjentów i personelu – od 21 października br. ograniczona zostaje możliwość odwiedzin chorych hospitalizowanych w oddziałach szpitalnych SPZZOZ w Przasnyszu do sytuacji szczególnych (tj. wizyty pożegnalne, ciężki stan pacjenta).