Dyrekcja SPZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 15.03.2021r będziemy realizować świadczenia w zakresie ambulatoryjnej rehabilitacji leczniczej, uzasadnionej stwierdzoną patologią zawodową, dla osób z terenu powiatu przasnyskiego.

Warunkiem uzyskania świadczenia jest zgłoszenie się do lekarza medycyny pracy w SPZZOZ w Przasnyszu - Poradnia Medycyny Pracy (tel: +48 297-534-450), w celu otrzymania skierowania do zakładu rehabilitacji, w związku ze stwierdzoną patologią zawodową. Program jest skierowany do osób aktywnych zawodowo lub nieaktywnych zawodowo (przerwa w pracy nie dłużej niż 2 lata). Lekarz Medycyny Pracy kwalifikuje do leczenia fizjoterapeutycznego, którego celem będzie zmniejszenie bólu, zwiększenie ruchomości stawów, poprawa funkcjonalności oraz zmniejszenie liczby nawrotów dolegliwości, w związku ze stwierdzoną patologią zawodową. Magister fizjoterapii zleci 2 rodzaje zabiegów fizjoterapeutycznych, z których będzie można skorzystać od poniedziałku do piątku, w Dziale Rehabilitacji SP ZZOZ w Przasnyszu.

Szczegółowe informacje na temat realizacji programu i godzin wykonania zabiegów fizjoterapeutycznych, można uzyskać pod nr telefonu: +48 297-534-442.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dyrektor SPZZOZ w Przasnyszu
mgr Grzegorz Magnuszewski

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, o godzinach dostępności punktu pobrań – DRIVE THRU, w którym można wykonać badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

• Ambulatoryjna rehabilitacja lecznicza

• Ankieta

Szanowni Mieszkańcy!

Prowadzimy badanie ankietowe mieszkańców powiatu przasnyskiego o nazwie „Partnerstwo jednostek samorządu terytorialnego z terenu powiatów makowskiego, przasnyskiego i pułtuskiego”. Partnerstwo działa w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”, którego organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Istotą projektu jest rozwój współpracy pomiędzy samorządami lokalnymi - gminami, miastami i powiatami poprzez opracowanie wspólnych dokumentów rozwojowych.

Szanowni Pacjenci.

W związku z ograniczeniem dostaw szczepionek - uprzejmie informujemy wszystkich Państwa iż - drugą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 z grupy "0" będzie można przyjąć nie 7-8 lutego 2021 r, a 9 lutego 2021 - co jest niezależne od Punktu Szczepień.

Za powstałe utrudnienie Serdecznie Przepraszamy.

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu