Dyrekcja SPZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 15.03.2021r będziemy realizować świadczenia w zakresie ambulatoryjnej rehabilitacji leczniczej, uzasadnionej stwierdzoną patologią zawodową, dla osób z terenu powiatu przasnyskiego.

Warunkiem uzyskania świadczenia jest zgłoszenie się do lekarza medycyny pracy w SPZZOZ w Przasnyszu - Poradnia Medycyny Pracy (tel: +48 297-534-450), w celu otrzymania skierowania do zakładu rehabilitacji, w związku ze stwierdzoną patologią zawodową. Program jest skierowany do osób aktywnych zawodowo lub nieaktywnych zawodowo (przerwa w pracy nie dłużej niż 2 lata). Lekarz Medycyny Pracy kwalifikuje do leczenia fizjoterapeutycznego, którego celem będzie zmniejszenie bólu, zwiększenie ruchomości stawów, poprawa funkcjonalności oraz zmniejszenie liczby nawrotów dolegliwości, w związku ze stwierdzoną patologią zawodową. Magister fizjoterapii zleci 2 rodzaje zabiegów fizjoterapeutycznych, z których będzie można skorzystać od poniedziałku do piątku, w Dziale Rehabilitacji SP ZZOZ w Przasnyszu.

Szczegółowe informacje na temat realizacji programu i godzin wykonania zabiegów fizjoterapeutycznych, można uzyskać pod nr telefonu: +48 297-534-442.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dyrektor SPZZOZ w Przasnyszu
mgr Grzegorz Magnuszewski