Szpital im. dr. Wojciecha Oczko w PrzasnyszuMisją Szpitala jest „Być użytecznym, pomagać innym

Szanowni Państwo,

 

W okresie od 8 października 2021r. do 7 listopada 2021r. odbywa się w oddziałach szpitalnych Badanie Satysfakcji Pacjentów.

Sondaż prowadzony jest za pomocą anonimowej ankiety, której druk Pacjent (w przypadku małych dzieci - rodzic lub opiekun) otrzymuje od pielęgniarki/położnej oddziałowej/dyżurnej pod koniec pobytu w Szpitalu.

Wypełnione kwestionariusze prosimy wrzucać do pudełka z napisem "Ankieta", które znajduje się na terenie oddziału.

Uzyskane informacje pozwolą ocenić na ile wdrażany system zarządzania jakością jest skuteczny w spełnianiu Państwa oczekiwań oraz wyznaczą kierunek przyszłych działań zmierzających do poprawy jakości świadczonych przez Szpital usług.

Zachęcam Państwa do udziału w badaniu ankietowym.

 

Dyrektor SPZZOZ w Przasnyszu
mgr Grzegorz Magnuszewski

 • Drive Thru

  Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od dnia 4.12.2021r zmieniają się godziny pobrań materiału biologicznego na Covid-19.

  Więcej…  
 • Komunikat Dyrektora SP ZZOZ

  W ramach ambulatoryjnej specjalistycznej opieki zdrowotnej oferowanej przez SP ZZOZ w Przasnyszu, Pacjenci mogą korzystać z szerokiego zakresu porad i konsultacji w 24 wyodrębnionych poradniach specjalistycznych.

  Więcej…  
 • Akcja: Mamo! Mamo! Mammografia!

  Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia i Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu serdecznie zaprasza na badania w ramach zorganizowanej na miesiąc listopad akcji:

  Mamo! Mamo! Mammografia! Pier(ω)si na badania.

  Więcej…  
 • Komunikat Dyrektora SP ZZOZ

  OGRANICZENIA ODWIEDZIN PACJENTÓW HOSPITALIZOWANYCH W ODDZIAŁACH SZPITALNYCH

   

  Ze względu na znaczący wzrost zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz bezpieczeństwo zdrowotne pacjentów i personelu – od 21 października br. ograniczona zostaje możliwość odwiedzin chorych hospitalizowanych w oddziałach szpitalnych SPZZOZ w Przasnyszu do sytuacji szczególnych (tj. wizyty pożegnalne, ciężki stan pacjenta).

  Więcej…