OGRANICZENIA ODWIEDZIN PACJENTÓW HOSPITALIZOWANYCH W ODDZIAŁACH SZPITALNYCH z dn. 14.10.2021r.

Z uwagi na Decyzję Wojewody Mazowieckiego (z dn. 12.10.2021r.) polecającą Szpitalowi w Przasnyszu realizację świadczeń opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 poprzez zapewnienie łóżek dla pacjentów z zakażeniem SARS-CoV-2 - wymagających leczenia w zakresie psychiatrii, od 18 października 2021r. wstrzymane zostają odwiedziny pacjentów przebywających w Oddziale Psychiatrycznym z Pododdziałem Detoksykacji.

W przypadku pozostałych oddziałów szpitalnych - decyzję o zasadności i terminie odwiedzin podejmuje Kierownik/Ordynator Oddziału /Zastępca, LUB lekarz dyżurny - poza godzinami pracy Kierownika/ Ordynatora/Zastępcy.

Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie i życie Nas Wszystkich, apeluję o RZETELNE przestrzeganie reżimu sanitarnego na terenie obiektu i zasad odwiedzin obowiązujących w placówce.

Dyrektor SPZZOZ w Przasnyszu
mgr Grzegorz Magnuszewski