OGRANICZENIA ODWIEDZIN PACJENTÓW HOSPITALIZOWANYCH W ODDZIAŁACH SZPITALNYCH

Ze względu na znaczący wzrost zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz bezpieczeństwo zdrowotne pacjentów i personelu – od 21 października br. ograniczona zostaje możliwość odwiedzin chorych hospitalizowanych w oddziałach szpitalnych SPZZOZ w Przasnyszu do sytuacji szczególnych (tj. wizyty pożegnalne, ciężki stan pacjenta).

Decyzję o zasadności odwiedzin podejmuje Kierownik/Ordynator Oddziału/Zastępca lub lekarz dyżurny - poza godzinami pracy Kierownika/Ordynatora/Zastępcy.

Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie i życie Nas Wszystkich, apeluję ponownie o RZETELNE przestrzeganie reżimu sanitarnego na terenie obiektu i zasad odwiedzin obowiązujących w placówce.

Dyrektor SPZZOZ w Przasnyszu
mgr Grzegorz Magnuszewski