Szanowni Państwo,
Dyrektor SPZZOZ w Przasnyszu - Grzegorz Magnuszewski informuje, iż od 28.12.2021r. (wtorek) PUNKT DRIVE-THRU (pobieranie wymazów w kierunku COVID-19) zostaje przeniesiony z obszaru przedszpitalnego SOR/IP do oznakowanego kontenera usytuowanego przy parkingu przed Wejściem Głównym do Szpitala.

Poniżej mapa z oznaczeniem Punktu Drive-Thru, drogi wjazdowej i wyjazdowej.

UWAGA!
Prosimy, by do Punktu Drive-Thru przybywać samochodem, a także o stawianie się na pobranie materiału biologicznego zgodnie z terminem i godziną wskazaną na skierowaniu (!) oraz o poruszanie się wyznaczonymi drogami.

info

• Zmiana lokalizacji punktu Drive-Thru

Szanowni Państwo,

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od dnia 4.12.2021r zmieniają się godziny pobrań materiału biologicznego na Covid-19.

W ramach ambulatoryjnej specjalistycznej opieki zdrowotnej oferowanej przez SP ZZOZ w Przasnyszu, Pacjenci mogą korzystać z szerokiego zakresu porad i konsultacji w 24 wyodrębnionych poradniach specjalistycznych.

• Akcja: Mamo! Mamo! Mammografia!

Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia i Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu serdecznie zaprasza na badania w ramach zorganizowanej na miesiąc listopad akcji:

Mamo! Mamo! Mammografia! Pier(ω)si na badania.