Szpital im. dr. Wojciecha Oczko w PrzasnyszuMisją Szpitala jest „Być użytecznym, pomagać innym
 • Porody rodzinne

  Dyrekcja SPZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 12.04.2022r. porody rodzinne odbywają się przy zachowaniu poniższych zasad:

  Więcej…  
 • Drive Thru

  W związku z utrzymującą się od pewnego czasu tendencją spadkową, związaną z liczbą zakażeń koronawirusem COVID-19, oraz z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 25 marca 2022r, Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od dnia 01.04.2022r. zostaje wstrzymane wykonywanie testów do diagnostyki SARS-CoV-2 ( do odwołania) przez punkt mobilny DRIVE THRU mieszczący się na terenie szpitala w Przasnyszu.

   
 • Zmiana lokalizacji punktu Drive-Thru

  Szanowni Państwo,
  Dyrektor SPZZOZ w Przasnyszu - Grzegorz Magnuszewski informuje, iż od 28.12.2021r. (wtorek) PUNKT DRIVE-THRU (pobieranie wymazów w kierunku COVID-19) zostaje przeniesiony z obszaru przedszpitalnego SOR/IP do oznakowanego kontenera usytuowanego przy parkingu przed Wejściem Głównym do Szpitala.

  Więcej…  
 • Komunikat Dyrektora SP ZZOZ

  W ramach ambulatoryjnej specjalistycznej opieki zdrowotnej oferowanej przez SP ZZOZ w Przasnyszu, Pacjenci mogą korzystać z szerokiego zakresu porad i konsultacji w 24 wyodrębnionych poradniach specjalistycznych.

  Więcej…