Szpital im. dr. Wojciecha Oczko w PrzasnyszuMisją Szpitala jest „Być użytecznym, pomagać innym
 • Drive Thru

  Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, o godzinach dostępności punktu pobrań – DRIVE THRU, w którym można wykonać badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

  Więcej…  
 • Ambulatoryjna rehabilitacja lecznicza

  Dyrekcja SPZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 15.03.2021r będziemy realizować świadczenia w zakresie ambulatoryjnej rehabilitacji leczniczej, uzasadnionej stwierdzoną patologią zawodową, dla osób z terenu powiatu przasnyskiego.

  Więcej…  
 • Ankieta

  Szanowni Mieszkańcy!

  Prowadzimy badanie ankietowe mieszkańców powiatu przasnyskiego o nazwie „Partnerstwo jednostek samorządu terytorialnego z terenu powiatów makowskiego, przasnyskiego i pułtuskiego”. Partnerstwo działa w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”, którego organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Istotą projektu jest rozwój współpracy pomiędzy samorządami lokalnymi - gminami, miastami i powiatami poprzez opracowanie wspólnych dokumentów rozwojowych.

  Więcej…  
 • Komunikat Dyrektora SP ZZOZ

  Szanowni Pacjenci.

  W związku z ograniczeniem dostaw szczepionek - uprzejmie informujemy wszystkich Państwa iż - drugą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 z grupy "0" będzie można przyjąć nie 7-8 lutego 2021 r, a 9 lutego 2021 - co jest niezależne od Punktu Szczepień.

  Za powstałe utrudnienie Serdecznie Przepraszamy.

  Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu
  Grzegorz Magnuszewski