Szpital im. dr. Wojciecha Oczko w PrzasnyszuMisją Szpitala jest „Być użytecznym, pomagać innym
 • Badanie Satysfakcji Pacjentów 2018

  porod

  Badanie Satysfakcji Pacjentów

  W okresie od 1 sierpnia 2018r. do 31 sierpnia 2018r. odbywa się w oddziałach szpitalnych Badanie Satysfakcji Pacjentów.

  Sondaż prowadzony jest za pomocą anonimowej ankiety, której druk Pacjent (w przypadku małych dzieci - rodzic lub opiekun) otrzymuje od pielęgniarki/położnej oddziałowej/dyżurnej pod koniec pobytu w Szpitalu.

  Wypełnione kwestionariusze prosimy wrzucać do pudełka z napisem "Ankieta", które znajduje się na terenie oddziału.

  Więcej…  
 • RODO - obowiązek informacyjny

  Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

  Szanowny Pacjencie!

  Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ((Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.), informujemy:

  Więcej…  
 • Sauna sucha

  porodSPZZOZ w Przasnyszu oferuje Państwu i zaprasza do skorzystania z nowego, odpłatnego zabiegu sauny suchej. Osoby zainteresowane bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel: 297-534-442.

  Sauna sucha - jak korzystać, wskazania, przeciwwskazania, zalety.

  Przemęczenie, codzienne nerwy, zanieczyszczenie powietrza, wody i żywności – wszystko to nie pozostaje bez wpływu na zdrowie człowieka. Wizyta w saunie pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni relaksację.

  Sauna sucha - jak korzystać?

  Więcej…  
 • Jubileusz 15 lecia Szpitala w Przasnyszu

  15lat

  W dniu 14 września 2017r. odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 15-lecia uruchomienia nowego obiektu szpitala przy ulicy Sadowej w Przasnyszu i 165-tej rocznicy szpitalnictwa na terenie północnego Mazowsza.

   

  Więcej…