W dniu 16 grudnia 2010 roku, o godzinie 14:00 w Sali Wykładowej naszego Szpitala odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatu ISO 9001:2008.

W wyniku pozytywnie ocenionego auditu recertyfikacyjnego, dokonanego przez firmę certyfikującą Bureau Veritas Certification Zakład otrzymał certyfikat po raz trzeci, iso 2013mważny do 30 listopada 2013r.

W uroczystości firmę certyfikującą reprezentowała Pani Dyrektor Agnieszka Lis, która na ręce Dyrektora Jerzego Sadowskiego przekazała certyfikat.

Po wręczeniu certyfikatu Pan Dyrektor podziękował wszystkim pracownikom za wkład i zaangażowanie w doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością. Szczególne podziękowania złożył Pełnomocnikowi Dyrektora ds. Jakości mgr Annie Marchewka oraz audytorom wewnętrznym. Wyróżnieni auditorzy to: lek. Ewa Gałecka, mgr Agnieszka Grędzińska, mgr Renata Karwacka, mgr Urszula Maćkowska, lek. Bożena Marcinkowska, mgr Beata Marchewka, mgr Halina Mazurkiewicz-Chmura, mgr Ewa Młodzianowska, lek. Beata Rzewnicka, lek. Jadwiga Słojkowska-Ujma, mgr Grażyna Zakrzewska oraz piel. Aniela Załęska.

Druga część spotkania miała charakter typowo świąteczny. Po przedstawieniu przez dzieci z Przedszkola nr 1 w Przasnyszu Jasełek Bożonarodzeniowych odbyło się wspólne kolędowanie i składanie życzeń świątecznych.

W uroczystości udział wzięli:

• przedstawiciele duchowieństwa z Ks. Biskupem Romanem Marcinkowskim, kapelanem szpitalnym Ks. Franciszkiem Różańskim,
  • przedstawiciele Starostwa Przasnyskiego ze Panem Starostą Zenonem Szczepankowskim V-ce Starostą Panem Tomaszem Osowskim,
  • przedstawiciele Miasta Przasnysz z Panem Przewodniczącym Piotrem Jeronimem i Burmistrzem Panem Waldemarem Trochimiukiem

oraz członkowie Rady Społecznej, kadra kierownicza i pracownicy Zakładu.