Samorządowy Lider Zarządzania

slz 2010

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu i Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu brały udział w konkursie Samorządowy Lider Zarzadzania 2010 - Usługi Techniczne i Usługi Zdrowotne w dziedzinie ochrona zdrowia. W ramach konkursu przygotowano wniosek i opisano przedsięwzięcie pt. "Rozwój kompleksowych usług zdrowotnych jako efekt właściwej polityki zdrowotnej powiatu przasnyskiego oraz sprawnego zarządzania Samodzielnym Publicznym Zespołem Zakładów Opieki Zdrowotnej".

Opisane dokonania zostały docenione i zostaliśmy finalistą konkursu w kategorii powiaty. Ogłoszenie wyników odbyło się dnia 22.06.2010r. w Senacie RP. Starostwo Powiatowe w Przasnyszu reprezentował Starosta mgr inż. Zenon Szczepankowski, SP ZZOZ w Przasnyszu Dyrektor lek. Jerzy Sadowski oraz Zastępca Dyrektora mgr Urszula Maćkowska.