Liderzy Medycyny 2011

Dnia 14 grudnia 2011r. Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu lek. Jerzy Sadowski otrzymał wyróżnienie w kategorii Menadżer Roku w Ochronie Zdrowia 2011 - SPZOZ. Kapituła konkursu złożona z osób szczególnie zaangażowanych w ochronę zdrowia: przedstawicieli władzy ustawodawczej, samorządu terytorialnego, związków pracodawców, instytucji, podmiotów gospodarczych, stowarzyszeń oraz najbardziej wpływowych osobistości świata medycyny doceniła ogromny wkład Dyrektora Jerzego Sadowskiego w rozwój kierowanej przez Niego placówki. Uroczyste wręczenie dyplomu odbyło się w Muzeum Kolekcji im. Jana Pawła II (Galeria Porczyńskich) w Warszawie.

lm2011