Certyfikat Gwarancja Najwyższej Jakości

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu brał udział w programie "Certyfikat Gwarancja Najwyższej Jakości". Decyzją Europejskiego Centrum Jakości i Promocji oraz Europejskiej Kapituły Jakości i Ekologii przyznano Szpitalowi im. dr. Wojciecha Oczko w Przasnyszu tytuł Laureata Programu Promocji Jakości, a także Certyfikat za najwyższą jakość świadczonych usług oraz wysoki standard obsługi Pacjenta. W dniu 17.12.2012r. o godzinie 14 w Sali Wykładowej Szpitala odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatu Gwarancja Najwyższej Jakości. Dyrektor lek. Jerzy Sadowski odebrał pamiątkową tablicę z rąk Pani Moniki Nogalskiej - Koordynatora Promocji Jakości Europejskiego Centrum Jakości i Promocji.

cgnj 2012