Ogólnopolski Konkurs Medyczny "Perły Medycyny 2012"

pm2012sSamodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu po raz kolejny brał udział w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym - Perły Medycyny w kategorii Szpitale wielospecjalistyczne poniżej 400 łóżek. Kapituła konkursu w dniu 17.11.2012r. przyznała Szpitalowi im.dr. Wojciecha Oczko w Przasnyszu Główną Nagrodę - statuetkę "Perła Eskulapa", będącą symbolem wysokiej jakości świadczonych usług oraz efektywnego zarządzania.

Uroczyste ogłoszenie wyników VI edycji konkursu odbyło się podczas Gali "Polska Przedsiębiorczość" w Hotelu Gromada w Warszawie. Zakład reprezentował Dyrektor lek. Jerzy Sadowski oraz Zastępca Dyrektora mgr Urszula Maćkowska.

pm2012d

pm2012w