LIDER OCHRONY ZDROWIA 2012

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu brał po raz pierwszy udział w programie "Lider Ochrony Zdrowia 2012". Plebiscyt organizowany corocznie przez czasopismo "Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia" wyróżnia za zaangażowanie i pracę w ochronie zdrowia oraz nagradza najcenniejsze inicjatywy. Decyzją Kapituły Konkursu przyznano lek. Jerzemu Sadowskiemu - Dyrektorowi SP ZZOZ w Przasnyszu tytuł Srebrnego Lidera w kategorii Skuteczne Zarządzanie w Ochronie Zdrowia, a także kryształową Statuetkę Lidera za efektywność, wiedzę oraz doświadczenie w zakresie organizowania i kierowania placówką.

Uroczysta Gala ogłoszenia wyników i wręczenia nagród, z udziałem Laureatów oraz gości specjalnych, odbyła się 18 kwietnia 2013r w Warszawie.

Zakład reprezentował Dyrektor lek. Jerzy Sadowski oraz Zastępca Dyrektora mgr Urszula Maćkowska.

loz2012