PLEBISCYT LEW BIZNESU 2013

plb201320 czerwca 2013 roku odbyła się kolejna edycja Plebiscytu Lew Biznesu 2013. Przedsięwzięcie to ma na celu wyłonienie przedsiębiorstw oferujących najwyższą jakość usług. Placówki zgłaszające swój udział weryfikowane są przez Europejską Kapitułę Ekologii i Jakości. Te z nich, które uzyskają rekomendację Kapituły przedstawiane są Europejskiemu Centrum Jakości i Promocji, które jest organizatorem i pomysłodawcą plebiscytu, jako nominowane do uzyskania tytułu Lew Biznesu.

Gala finałowa plebiscytu odbyła się w Muzeum Sportu i Turystyki w Centrum Olimpijskim im. Jana Pawła II w Warszawie. Uroczyste wręczenie nagród Laureatom, w tym Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu poprzedzone zostało przemówieniami Wiceprezesa Kapituły Pana Roberta Królika oraz Dyrektora Kancelarii Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Pana Tomasza Waźbińskiego.

Zakład reprezentował Dyrektor lek. Jerzy Sadowski oraz Zastępca Dyrektora mgr Urszula Maćkowska.

lb2013