Załącznik do Uchwały Nr 149/2019

na stanowisko dyrektora
Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu
ul. Sadowa 9, 06-300 Przasnysz

1. Wymagane kwalifikacje kandydata:
    1. wykształcenie wyższe;
    2. wiedza i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika;
    3. co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy;
    4. brak prawomocnego skazania za przestępstwa popełnione umyślnie.
  2. Wymagane dokumenty:
    1. podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem;
    2. dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do zajmowania danego stanowiska, a kandydaci na stanowiska, z którymi wiąże się posiadanie prawa wykonywania zawodu, dokument potwierdzający to prawo;
    3. opisany przebieg pracy zawodowej;
    4. inne dokumenty, w szczególności potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe kandydata;
    5. informację o kandydacie z Krajowego Rejestru Karnego opatrzoną datą nie wcześniejszą niż miesiąc przed dniem zgłoszenia do konkursu;
    6. oświadczenie kandydata o braku prawomocnie orzeczonego wobec niego zakazu wykonywania zawodu, zawieszenia prawa wykonywania zawodu, ograniczenia prawa wykonywania zawodu lub zakazu zajmowania określonego stanowiska;
    7. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach przeprowadzania postępowania konkursowego na stanowisko dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu;
    8. pisemne opracowanie koncepcji funkcjonowania Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu w zakresie spraw: organizacyjnych, ekonomicznych, zatrudnienia, praw pacjenta i jakości świadczonych usług.

Kserokopie dokumentów, o których mowa w pkt 2 i 4, powinny być poświadczone za zgodność z oryginałem, przy czym poświadczenie może być dokonane przez kandydata; na prośbę właściwego podmiotu lub Komisji Konkursowej kandydat jest obowiązany przedstawić oryginały dokumentów.

Miejsce i termin składania dokumentów:

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 7 stycznia 2020r, w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Konkurs na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu”. Ponadto, na kopertach należy podać imię i nazwisko kandydata, adres i telefon kontaktowy. Koperty należy przesłać na adres:

Zarząd Powiatu Przasnyskiego – Starostwo Powiatowe w Przasnyszu,
ul. św. Stanisława Kostki 5,
06-300 Przasnysz

lub złożyć bezpośrednio:

Sekretariat Starosty Przasnyskiego – piętro II, pok. 84 , od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00 (pn. – pt.) – adres jak wyżej.

Udostępnianie materiałów informacyjnych:

Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie: http://bip.powiat-przasnysz.pl/– zakładka Nabór na stanowiska urzędnicze w jednostkach organizacyjnych powiatu. Materiały informacyjne o stanie prawnym, organizacyjnym i ekonomicznym Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu udostępniane są do wglądu w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu, ul. św. Stanisława Kostki 5, 06-300 Przasnysz, pok. 88, tel. 29 752 22 70 (wew. 226)

O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmów kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie. Rozpatrzenie kandydatur nastąpi w terminie 30 dni po upływie terminu składania ofert na posiedzeniu Komisji Konkursowej w Starostwie Powiatowym w Przasnyszu.

Przewodniczący Zarządy Powiatu
/-/Krzysztof Bieńkowski