pois

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko

Priorytet XII Bezpieczeństwo zdrowotne i poprawa efektywności systemu ochrony zdrowia

Działanie 12.1. Rozwój systemu ratownictwa medycznego

Tytuł projektu: "Poprawa skuteczności działań ratownictwa medycznego poprzez modernizację i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz zapewnienie właściwych warunków do całodobowych lądowań sanitarnego transportu lotniczego w SP ZZOZ w Przasnyszu"

Złożony projekt dnia 01.12.2008 do CSIOZ

Szacowana wartość projektu wynosi:   2 219 188,45

z tego

Dofinansowanie z EFRR:                           1 886 310,18 zł

Wkład Powiatu Przasnyskiego:                  332 878,27 zł

Wkład SPZZOZ w Przasnyszu:                                0,00 zł

Celem projektu: Zwiększenie skuteczności udzielania świadczeń przez Szpitalne Oddziały Ratunkowe.

Zakres rzeczowy projektu:Projekt polega na modernizacji oraz doposażeniu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego będącego w strukturze Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu w specjalistyczny sprzęt medyczny do diagnostyki i terapii wraz z remontem lądowiska.

Informacje źródłowe na temat Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko znajdują się na następujących stronach internetowych: www.csioz.gov.pl www.pois.gov.pl

Sporządziła: mgr Marta Dębek