rpo

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013

Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013

Priorytet II Przyśpieszenie e-Rozwoju Mazowsza

Działanie 2.2 Rozwój e-usług

Tytuł projektu:  "E-usługi dla ludności jako podstawa budowy społeczeństwa informatycznego SP ZZOZ w Przasnyszu"

Złożony projekt dnia 10.10.2008r do MJWPU

Szacowana wartość projektu wynosi:     2 011 475,00 zł

z tego

Dofinansowanie z EFRR:                              1 709 753,75 zł

Wkład Powiatu Przasnyskiego:                     301 721,25 zł

Wkład SPZZOZ w Przasnyszu:                                   0,00 zł

Cel projektu: Celem głównym niniejszego projektu jest rozwój e-usług dla obywateli poprzez wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego w SP ZZOZ w Przasnyszu oraz ucyfrowienie laboratorium.

Zakres rzeczowy projektu: W ramach niniejszego projektu przewiduje się: wdrożenie e-usług medycznych dla obywateli, ucyfrowienie laboratorium, implementację portalu interaktywnego wraz z wirtualną przychodnią, wykonanie instalacji sieci, zakup sprzętu informatycznego (serwery, jednostki robocze, sprzęt peryferyjny, urządzenia aktywne); wdrożenie informatycznego systemu medycznego i administracyjnego oraz zakup sprzętu komputerowego.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego programu operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 - 2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu

Sporządziła: Marta Dębek