Dyrektor SPZZOZ w Przasnyszu informuje, że od dnia 08.03.2023 roku zmianie ulegają stawki opłat za parking:

• Do 15 minut - nieodpłatnie,
  • Pierwsza godzina - 3,00zł,
  • Druga rozpoczęta godzina i każda następna - 2,00zł,
  • Doba parkowania - 20zł,
  • Abonamenty pracownicze - 30zł/30dni,
  • Abonament 7 dniowy - 40zł (tylko dla pacjentów przebywających w Oddziałach Szpitalnych oraz Działu Rehabilitacji Dziennej),
  • Abonament 30 dniowy - 70zł (tylko dla pacjentów przebywających w Oddziałach Szpitalnych oraz Działu Rehabilitacji Dziennej).

Parkingi funkcjonują w systemie automatycznym.

• Po pobraniu wydruku wjazdowego i przed wyjazdem, należy udać się do terminala płatniczego znajdującego się przed wejściem głównym do Szpitala lub przed portiernią (od strony Policji).
  • Przykładając do czytnika wydruk wjazdowy, należy wpłacić wyświetloną kwotę.
  • Po wpłaceniu otrzymujemy wydruk wyjazdowy, który umożliwi wyjazd w ciągu 15 minut.
  • Posiadacz opłaconej karty abonamentowej przy wjeździe i wyjeździe przykłada ją do czytnika uruchamiając szlabany.
  • W sytuacji wystąpienia awarii systemu parkingowego należy zgłosić się do pracownika szatni mieszczącej się w holu głównym obiektu.