Informujemy, że w SP ZZOZ w Przasnyszu, zatrudniony jest specjalista z wieloletnim doświadczeniem w chirurgii ogólnej i onkologicznej (zdobytym m.in. w Mazowieckiem Szpitalu Onkologicznych w Wieliszewie), dzięki czemu zapewniamy możliwość wykonania w ramach NFZ:

• Operacji przewodu pokarmowego (żołądka i jelit oraz wątroby), w tym: operacji laparoskopowych.
  • Operacji tarczycy.
  • Operacji piersi.
  • Operacji guzów skóry z plastyką.

Kwalifikacja odbywa się za pośrednictwem Poradni Onkologicznej SP ZZOZ w Przasnyszu.

Celem umówienia się na wizytę prosimy kontaktować się z Rejestracją Ogólną SP ZZOZ w Przasnyszu osobiście lub telefonicznie: +48 297-534-253 lub +48 297-534-254.

• Ponadto, w/w specjalista wykonuje również inne zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, jak np: operacje przepuklin, czy też operacje pęcherzyka żółciowego.