Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Szanowny Pacjencie!

Zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ((Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016, z późn. zm.), informujemy:

Administratorem Państwa danych osobowych jest:

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu, z siedzibą w Przasnyszu przy ul. Sadowej 9, 06-300 Przasnysz

Inspektorem Ochrony Danych (IOD) jest:

Pan Marcin Jarosiński

W sprawach związanych z Pani/a danymi osobowymi prosimy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych (IOD)

telefonicznie:

(od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00) pod numer telefonu: +48 505 221 882

e-mailowo:

Celem przetwarzania danych osobowych jest:

Ochrona stanu zdrowia, świadczenie usług medycznych, leczenie przez osoby trudniące się zawodowo leczeniem lub świadczeniem innych usług medycznych, zarządzanie udzielaniem usług medycznych w SPZZOZ w Przasnyszu.

Udostępniamy dane osobowe:

Organom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz osobom upoważnionym przez Pacjenta do dostępu do dokumentacji medycznej.

Dane będą przechowywane:

Jedynie przez okres niezbędny do prawidłowego świadczenia usług i wynikający z przepisów prawa.

Podstawa prawna przetwarzania danych wynika w szczególności z:

• Ustawy z dnia 15 kwietnia 2011r. o działalności leczniczej
  • Ustawa z dnia 6 listopada 2008r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta
  • Ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
  • Ustawy z dnia 28 kwietnia 2011r. o systemie informacji w ochronie zdrowia
  • Ustawy z dnia 5 grudnia 1996r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty
  • Ustawa z dnia 15 lipca 2011r. o zawodach pielęgniarki i położnej

Pacjencie masz prawo:

do dostępu do swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do kontroli przetwarzanych danych osobowych jak i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

• Obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

Starostwo Powiatowe zaprasza na obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości połączone z XX-leciem Powiatu Przasnyskiego

• RODO - obowiązek informacyjny

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Szanowny Pacjencie!

• Sauna sucha

porodSPZZOZ w Przasnyszu oferuje Państwu i zaprasza do skorzystania z nowego, odpłatnego zabiegu sauny suchej. Osoby zainteresowane bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel: 297-534-442.

Sauna sucha - jak korzystać, wskazania, przeciwwskazania, zalety.

Przemęczenie, codzienne nerwy, zanieczyszczenie powietrza, wody i żywności – wszystko to nie pozostaje bez wpływu na zdrowie człowieka. Wizyta w saunie pozwoli wyeliminować skutki przemęczenia, pomoże usunąć toksyny z organizmu, poprawi krążenie i zapewni relaksację.

Sauna sucha - jak korzystać?

• Jubileusz 15 lecia Szpitala w Przasnyszu

15lat

W dniu 14 września 2017r. odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 15-lecia uruchomienia nowego obiektu szpitala przy ulicy Sadowej w Przasnyszu i 165-tej rocznicy szpitalnictwa na terenie północnego Mazowsza.