"Solidarnie dla transplantacji" to kampania informacyjno-edukacyjna Ministerstwa Zdrowia realizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Medycyny Transplantacyjnej.

Głównym celem akcji jest zwiększenie dostępności leczenia przeszczepami w Polsce i przybliżenie się do europejskich wskaźników w zakresie liczby dokonywanych transplantacji.

więcej na >> https://zgodanazycie.pl

• Porody rodzinne

Dyrekcja SPZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 10.05.2021r. istnieje możliwość odbywania porodów rodzinnych przy zachowaniu poniższych zasad:

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 03.05.2021r, ulegają zmianie godziny dostępności punktu pobrań - DRIVE THRU, w którym można wykonać badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

• Szczepienia

Starosta Powiatu Przasnyskiego wraz z Dyrektorem SPZZOZ w Przasnyszu informują, że w ramach rządowego pilotażu od 19-04-2021r. uruchamiamy Punkt Szczepień Powszechnych w Zespole Szkół Powiatowych w Przasnyszu przy ulicy Sadowej 5.

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, o godzinach dostępności punktu pobrań – DRIVE THRU, w którym można wykonać badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.