Szpital węzłowy - informacja dla podmiotów leczniczych i aptek Samodzielny

Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu informuje, że został wyznaczony jako „szpital węzłowy” do zorganizowania punktu szczepień przeciwko COVID-19 dla medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych oraz aptek.

Zainteresowane podmioty lecznicze oraz apteki, których pracownicy deklarują gotowość do zaszczepienia się przeciwko COVID-19, proszone są o przesłanie do dnia 18-12-2020 do godziny 12:00 listy pracowników w wersji edytowalnej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą być dostarczone w terminie późniejszym.

Telefon do kontaktu: +48 297-534-446

Dokumenty do pobrania:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Lista-personel - wykaz osób deklarujących gotowość do zaszczepienia się

Link do komunikatu Centrali NFZ: