Szpital im. dr. Wojciecha Oczko w PrzasnyszuMisją Szpitala jest „Być użytecznym, pomagać innym

Podsumowanie działań Powiatu Przasnyskiego w 2019 i 2020 roku - Biuletyn

 • Komunikat Dyrektora SP ZZOZ

  Szanowni Pacjenci.

  W związku z ograniczeniem dostaw szczepionek - uprzejmie informujemy wszystkich Państwa iż - drugą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 z grupy "0" będzie można przyjąć nie 7-8 lutego 2021 r, a 9 lutego 2021 - co jest niezależne od Punktu Szczepień.

  Za powstałe utrudnienie Serdecznie Przepraszamy.

  Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu
  Grzegorz Magnuszewski

   
 • Podsumowanie działań Powiatu Przasnyskiego w 2019 i 2020 roku

  Podsumowanie działań Powiatu Przasnyskiego w 2019 i 2020 roku - Biuletyn

   
 • Informuje o zasadach zapisów na szczepienia

  Dyrektor SP ZZOZ w Przasnyszu - Grzegorz Magnuszewski, informuje o zasadach zapisów na szczepienia w punkcie szczepień w przasnyskim szpitalu:

  Powszechne szczepienia zaczynamy od seniorów, którzy będą szczepieni w pierwszej kolejności.

  Jak wygląda harmonogram rejestracji?

  • Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat.
  • Od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70 roku życia.

   Szczepienia zarejestrowanych seniorów rozpoczną się 25 stycznia 2021 roku.

   JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ:

   1. Zadzwoń na całodobową i bezpłatną infolinię - 989
    Można to zrobić samodzielnie lub przy pomocy kogoś bliskiego z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer otrzymamy SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób można zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Wystarczy, że rozpocznie się etap szczepień i będziemy mieli numer PESEL bliskiej osoby.
    Podczas rejestracji wybieramy dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Następnie otrzymamy SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.
   2. Zarejestruj się elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl
    System zaproponuje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Państwa adresu. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, otrzymamy powiadomienie SMS, a następnie ponownie przypomnienie o szczepieniu dzień przed planowanym terminem.
    Jeśli chcemy skorzystać z tego sposobu rejestracji, musimy posiadać Profil Zaufany. Jeżeli go nie mamy, należy skontaktować się z infolinią NFZ 989, bezpośrednio z wybranym punktem szczepień lub skorzystać ze wsparcia swojej przychodni.
   3. Skontaktuj się z wybranym punktem szczepień

   Jeżeli chcą Państwo zaszczepić się w punkcie szczepień SP ZZOZ w Przasnyszu – prosimy o kontakt telefoniczny: +48 297-534-389 lub +48 297-534-111.

   • Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość realizacji szczepienia przeciw COVID-19 w miejscu zamieszkania. Szczegółowych informacji udzieli personel punktu szczepień SP ZZOZ w Przasnyszu.
   • FILMY INSTRUKTAŻOWE DOSTĘPNE POD ADRESEM: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja

   UWAGA! Osoby w wieku 18-69 lat mogą od 15 stycznia zgłaszać chęć zaszczepienia się poprzez specjalny formularz on – line (https://szczepimysie.pacjent.gov.pl). W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla konkretnej grupy – otrzymają Państwo maila.

   Jak można się zgłosić?

   1. Wypełniamy prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).
   2. Na adres mejlowy, podany w formularzu, otrzymamy wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.
    Pamiętajmy! Jedyną stroną służącą do zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19 jest https://szczepimysie.pacjent.gov.pl/.
   3. Wchodzimy na swoją pocztę i klikamy w link - formularz zostanie wówczas zatwierdzony i zapisany w systemie.
   4. Kiedy ruszy rejestracja na szczepienia dla konkretnej grupy, dostaniemy wiadomość mejlową z informacją, że mamy już wystawione e-skierowanie.
   5. Wtedy będziemy mogli zarejestrować się na konkretny termin.

   Ważne! Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie. Zarejestrować się będziemy mogli w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla konkretnej grupy i dostaniemy e-skierowanie.

   Dyrektor SP ZZZOZ w Przasnyszu
   Grzegorz Magnuszewski

   
 • Szpital węzłowy – informacja dla podmiotów leczniczych i aptek

  Szpital węzłowy - informacja dla podmiotów leczniczych i aptek Samodzielny

  Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Przasnyszu informuje, że został wyznaczony jako „szpital węzłowy” do zorganizowania punktu szczepień przeciwko COVID-19 dla medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych oraz aptek.

  Zainteresowane podmioty lecznicze oraz apteki, których pracownicy deklarują gotowość do zaszczepienia się przeciwko COVID-19, proszone są o przesłanie do dnia 18-12-2020 do godziny 12:00 listy pracowników w wersji edytowalnej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą być dostarczone w terminie późniejszym.

  Telefon do kontaktu: +48 297-534-446

  Dokumenty do pobrania:

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

  Lista-personel - wykaz osób deklarujących gotowość do zaszczepienia się

  Link do komunikatu Centrali NFZ:
  https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/znamy-szpitale-w-ktorych-bedzie-szczepiony-personel-placowek-medycznych,7876.html