Szanowni Mieszkańcy!

Prowadzimy badanie ankietowe mieszkańców powiatu przasnyskiego o nazwie „Partnerstwo jednostek samorządu terytorialnego z terenu powiatów makowskiego, przasnyskiego i pułtuskiego”. Partnerstwo działa w ramach projektu pilotażowego „Centrum Wsparcia Doradczego”, którego organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Istotą projektu jest rozwój współpracy pomiędzy samorządami lokalnymi - gminami, miastami i powiatami poprzez opracowanie wspólnych dokumentów rozwojowych.

Badanie ankietowe to jeden z pierwszych kroków na drodze do opracowania Strategii Terytorialnej Partnerstwa - dokumentu, który stanowić będzie podstawę rozwoju usług publicznych i pozwoli naszym samorządom na skuteczne sięganie po fundusze europejskie w nowej perspektywie finansowej!

Udział w badaniu pomoże ekspertom Związku Miast Polskich (którzy doradzają partnerstwom) i nam w przygotowaniu pakietu projektów wraz z analizą ich wykonalności i harmonogramem wykonalności. Dla wybranego przez partnerów przedsięwzięcia przygotowany zostanie wstępny wniosek o jego dofinansowanie.

Państwa pomoc w wypełnieniu ankiety zwiększa skuteczność naszych samorządów w zakresie pozyskiwania środków z różnych źródeł na cele rozwojowe. Wasze opinie będą wykorzystane przy planowaniu kierunków rozwoju.

Ankieta jest anonimowa i będzie aktywna do 15.03.2021.

LINK do ankiety poniżej:

(JEŚLI ANKIETA NIE WYŚWIETLA SIĘ PRAWIDŁOWO PROSIMY O SKOPIOWANIE LINKU I SAMODZIELNE WKLEJENIE GO W PRZEGLĄDARKĘ)

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, o godzinach dostępności punktu pobrań – DRIVE THRU, w którym można wykonać badanie na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.

• Ambulatoryjna rehabilitacja lecznicza

Dyrekcja SPZZOZ w Przasnyszu uprzejmie informuje, że od 15.03.2021r będziemy realizować świadczenia w zakresie ambulatoryjnej rehabilitacji leczniczej, uzasadnionej stwierdzoną patologią zawodową, dla osób z terenu powiatu przasnyskiego.

• Ankieta

Szanowni Mieszkańcy!

Szanowni Pacjenci.

W związku z ograniczeniem dostaw szczepionek - uprzejmie informujemy wszystkich Państwa iż - drugą dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 z grupy "0" będzie można przyjąć nie 7-8 lutego 2021 r, a 9 lutego 2021 - co jest niezależne od Punktu Szczepień.

Za powstałe utrudnienie Serdecznie Przepraszamy.

Dyrekcja SP ZZOZ w Przasnyszu